Co wyróżnia szablon Perun?

Perun to przejrzysty i responsywny szablon strony internatowej, który wyróżnia się na tle innych szablonów wyszukiwarką ofert, która jest umieszczona na sliderze. Slider zamieszczony jest na stronie głównej gdzie obejmuje całą szerokość ekranu i może on być uzupełniony automatycznie zmieniającymi się zdjęciami lub w każdej chwili można zastąpić go mapą przedstawiającą lokalizację oferowanych nieruchomości dostępnym na stronie internetowej biura nieruchomości.

Nazwa szablonu

PerunWyszukiwarka ogłoszeń w przypadku listy ofert znajduje się po prawej stronie i stanowi tzw. element pływający, który zostaje w miejscu pomimo przewijania listy ofert w dół. Z kolei na podglądzie samej oferty zamieściliśmy przesuwalny formularz kontaktowy z danymi opiekuna oferty w biurze. Na stronie ogłoszenia wszelkie informacje znajdują się w sekcjach jedna pod drugą, począwszy do galerii zdjęć (z automatycznie przewijanymi miniaturkami), informacji podstawowych o ofercie, opisu, informacji dodatkowych, mapy i wideo. Układ ten jest taki sam na wszystkich urządzeniach, w przypadku smartfonów jedynie sam formularz kontaktowy zamieszczony jest na samym dole oferty.

Zarówno strona główna jak, i każda z zakładek przedstawia treści otoczone z dwóch stron tłem, dobranym indywidualnie do firmy. W szablonie Perun wyeksponowana została przesuwająca się wraz z przewijaniem strony, niezależnie od rozdzielczości urządzenia, ikona notesu, w którym osoba poszukująca nieruchomości może zapisać interesujące ją oferty. Stopka w szablonie zawiera tylko najpotrzebniejsze informacje z danymi kontaktowymi firmy oraz odnośnikami do stworzonych podstron. Z kolei w zakładce Kontakt wyeksponowana została mapa przedstawiająca lokalizację siedziby firmy.

Zobacz zdjęcia strony internetowej dla szablonu PERUN: