OFERTA DLA FIRM

Strona dopasowana do twoich potrzeb

Strony internetowe Rebroker początkowo projektowaliśmy głównie dla biur nieruchomości, ale nasi klienci często chcieli wykorzystać nasz system dla innych działalności gospodarczych. Dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet w oparciu o system Rebroker, który oferujemy przedsiębiorcom z innych branż.

Cennik

Jednorazowo

1200 zł netto

Rozłożenie na 6 rat

225 zł netto

Rozłożenie na 12 rat

125 zł netto

Strony internetowe Rebroker to szerokie spektrum możliwości

Aby dowiedzieć się więcej o każdej funkcji dotknij wybrany kafelek lub najedź na niego kursorem.

Responsywność

Responsywność

Technologia, która dopasowuje wygląd strony internetowej do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki niej strona www jest czytelna dla każdego urządzenia mobilnego - laptopa, tableta czy smartphona.

Edytor HTML

Dla większości podstron jest dostępny edytor HTML, który umożliwia edytowanie informacji na podstronach zamieszczonych w ramach strony internetowej.

Czat
Messenger

Implementacja czatu za pomocą widgetu Messenger. Odwiedzający stronę, będą mogli kontaktować się z funpagem Twojej firmy, gdzie można stworzyć system przesyłania automatycznych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Własne widgety

Własne widgety

W ramach strony internetowej Rebroker istnieje możliwość implementacji dowolnych Widgetów i rozwiązań poprzez dodanie samodzielnie kodów źródłowych w nagłówku lub stopce strony internetowej.

Wersje językowe

Wersje językowe

Prezentowanie strony internetowej w wielu wersjach językowych. W cenie usługi udostępniamy 6 popularnych języków, pozostałe można utworzyć samodzielnie za pomocą kreatora. Tłumaczenia są przygotowane przez profesjonalne biuro tłumaczeń.

Blog

Blog

Moduł bloga pozwala dodawać na stronie internetowej artykuły branżowe. Edycja postów odbywa się za pomocą edytora HTML.

Sprawdź także: