OFERTA DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI

Strona dopasowana do twoich potrzeb

Nasza oferta stron internetowych Rebroker jest starannie dopasowana do specyficznych wymagań branży nieruchomości, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność i łatwość obsługi.

 

Co wyróżnia naszą ofertę?

 
nasze usługi

Dopasowanie do Twoich Potrzeb

Rozumiemy, że każde biuro ma swoją unikalną tożsamość i cele. Dlatego nasze strony internetowe mimo iż są oparte na szablonach tworzone i dostosowywane są z myślą o indywidualnych potrzebach, zapewniając pełną elastyczność i personalizację witryny internetowej.

 

Automatyczny import ofert nieruchomości

Nasze strony internetowe są wyposażone w zaawansowany mechanizm automatycznego importu ofert, który umożliwia przesyłanie danych prosto z różnych programów dla biur nieruchomości, takich jak, Asari, EstiCRM, Galactica, IMO i wiele innych. Niezależnie od tego, jakiego programu używacie, dzięki jednemu kliknięciu Państwa oferty znajdą się na stronie internetowej.

nasze usługi
 
nasze usługi

Brak opłat abonamentowych

Po zakupie naszych stron internetowych (płatność jednorazowa lub ratalna), nie musicie Państwo martwić się dodatkowymi opłatami abonamentowymi. Oferujemy strony Rebroker w ramach licencji na czas nieokreślony, co oznacza, że strona internetowa staje się Państwa własnością bez żadnych ukrytych kosztów.

 

Profesjonalna Instalacja na Serwerze Klienta

Nasz doświadczony zespół IT zajmują się instalacją strony bezpośrednio na Państwa serwerze. Niezależnie od tego, czy już posiadacie Państwo własny serwer, czy potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiedniego hostingu, zapewnimy pełne wsparcie w procesie instalacji.

nasze usługi
 
nasze usługi

Wsparcie Techniczne

Nasza pomoc techniczna jest dostępna przez cały czas, aby odpowiedzieć na Państwa pytania, rozwiązać problemy i zapewnić bieżące wsparcie. Ponadto, dbamy o regularne aktualizacje, aby wasza strona zawsze pozostawała zgodna z najnowszymi trendami i technologiami internetowymi.

 

Optymalizacja pod Kątem SEO

Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem SEO, co pomaga w zwiększeniu widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo wybierając PAKIET WIDOCZNOŚĆ W SIECI Państwa firma może dotrzeć do szerszego grona klientów i zyskać większą popularność online.

nasze usługi

Cennik

Jednorazowo

2320 zł netto

Rozłożenie na 6 rat

435 zł netto

Rozłożenie na 12 rat

241,67 zł netto

Strony internetowe Rebroker to szerokie spektrum możliwości

Aby dowiedzieć się więcej o każdej funkcji dotknij wybrany kafelek lub najedź na niego kursorem.

Wydruk ofert do PDF

Wydruk ofert do PDF

Wydruk oferty służy do zaprezentowania klientowi nieruchomości w formie papierowej bądź pliku PDF, opatrzonego logiem firmy oraz danymi kontaktowymi do opiekuna oferty.

Responsywność

Responsywność

Technologia, która dopasowuje wygląd strony internetowej do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki niej strona www jest czytelna dla każdego urządzenia mobilnego - laptopa, tableta czy smartphona.

Notes

Notes

Moduł strony internetowej, służący do przechowywania na stronie ulubionych ofert nieruchomości, które są w kręgu zainteresowania osoby odwiedzającej stronę www.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Przy każdym ogłoszeniu jest dostępny moduł galerii zdjęć pozwalający na ich czytelne przeglądanie, włączenie trybu pełnego ekranu czy uruchomienia pokazu slajdów.

Filmy

Filmy

Możliwość prezentacji przy ofertach filmu, który został dodany na Youtube - wystarczy dodać link do filmu i wyświetli się on przy wybranym ogłoszeniu nieruchomości.

Edytor HTML

Dla większości podstron jest dostępny edytor HTML, który umożliwia edytowanie informacji na podstronach zamieszczonych w ramach strony internetowej.

Czat
Messenger

Implementacja czatu za pomocą widgetu Messenger. Odwiedzający stronę, będą mogli kontaktować się z funpagem Twojej firmy, gdzie można stworzyć system przesyłania automatycznych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Własne widgety

Własne widgety

W ramach strony internetowej Rebroker istnieje możliwość implementacji dowolnych Widgetów i rozwiązań poprzez dodanie samodzielnie kodów źródłowych w nagłówku lub stopce strony internetowej.

Formularze kontaktowy

Formularze kontaktowe

Funkcja, który pozwala odwiedzającym stronę wysyłać wiadomości e-mail z poziomu oferty, zakładki kontakt oraz moduł "Zgłoś ofertę". Przy formularzach znajduje się klauzula, którą można edytować w panelu strony internetowej.

Wyszukiwanie na mapie

Wyszukiwanie na mapie

Możliwość prezentacji nieruchomości wraz z odnośnikami do ofert biura, w ramach mapy zamieszczonej na stronie głównej, w miejscu slidera, jak również możliwość podglądu ofert na mapie w ramach listy ogłoszeń.

Wersje językowe

Wersje językowe

Prezentowanie strony internetowej w wielu wersjach językowych. W cenie usługi udostępniamy 6 popularnych języków, pozostałe można utworzyć samodzielnie za pomocą kreatora. Tłumaczenia są przygotowane przez profesjonalne biuro tłumaczeń.

Blog

Blog

Moduł bloga pozwala dodawać na stronie internetowej artykuły branżowe. Edycja postów odbywa się za pomocą edytora HTML.

Sprawdź także: